.02

Misja

"Nowa Sienna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest sercem struktury projektu deweloperskiego - zapewnia kompleksową obsługę inwestycji. Spółka oddaje do dyspozycji Klientów multidyscyplinarny zespół architektów, inżynierów, designerów, prawników i ekonomistów. Firma oferuje na przykład pełną obsługę prac wykończeniowych według wytycznych Klienta, włączając projektowanie wnętrz, nadzór ilości i jakości oraz doradztwo prawne i podatkowe. Dzięki temu Spółka gwarantuje Klientowi uzyskanie poziomu kontraktowego niedostępnego dla niego, gdyby działał we własnym zakresie, a uzyskany produkt jest dużo łatwiejszy do implementowania w praktyce.

 

W zakresie realizacji zamierzenia budowlanego, stosowana przez Spółkę technologia kontraktowania i zarządzania projektem, pozwala między innymi na prowadzenie inwestycji ze stałym, znacznym wyprzedzeniem przerobu w stosunku do płatności, przez co zmniejsza ryzyko przerwania budowy prac przez firmę budowlaną lub ryzyko związane z jej ewentualną upadłością. Ponadto optymalne zarządzanie poleceniami zmian ma na celu uniknięcie obniżenia jakości w toku realizacji ze względów kosztowych. Co więcej, Spółka troszczy się o modyfikacje projektu - nieznane na etapie pozwolenia na budowę - związane z oczekiwaniami przyszłych użytkowników, pod warunkiem że są to rozwiązania dodatkowe poprawiające jakość, funkcjonalność i estetykę inwestycji w stosunku do standardu przewidzianego w Planach i Specyfikacjach.

 

Optymalizacja projektu, mająca na celu przyjęcie stricte użytkowego kierunku dla koncepcji Budynku A, już w początkowej fazie Inwestycji A doprowadziła do zatwierdzenia licznych rozwiązań dodatkowych.

 

Chcemy aby powyższe przykłady stanowiły znak rozpoznawczy Spółki, dzięki którym - pod względem rozwiązań podnoszących wygodę użytkowania - inwestycje nasze, zarówno z założenia jak i w trakcie realizacji, będą zawsze o krok przed konkurencją.

.02.1