.02

Nowa Sienna Sp. z o.o.

"Nowa Sienna" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością korzysta z pomocy kilkudziesięciu stałych współpracowników, w tym uznanych na rynku biur architektonicznych, banków, kancelarii adwokackich i firm konsultingowych, przez co nasza praca jest bardzo wyczulona na realną skuteczność stosowanych rozwiązań inwestycyjnych, łącząc w swych działaniach również dbałość o zdefiniowane wcześniej potrzeby Klienta.

 

W zakresie organizacji i struktury wewnętrznej, tym, co stanowi o sile Spółki, jest jej zespół. To właśnie ludzie są naszym największym kapitałem - młodzi, dynamiczni, potrafiący w otaczającej ich przestrzeni znaleźć inspirację i przekuć ją na sukces. Dla naszego Klienta jesteśmy przede wszystkim oddanym partnerem. Każdy projekt jest przez nas traktowany indywidualnie, a oferowane rozwiązania dostosowujemy do potrzeb naszych partnerów biznesowych.

 

Projekt Nowa Sienna powstaje przy współpracy z konińskim przedsiębiorstwem budowlanym "Zakład Budownictwa Ogólnego »MAR-BUD« S.C.", która pełni rolę Generalnego Wykonawcy inwestycji. Firma istnieje na rynku od 1981 roku, ciągle poszerzając zakres świadczonych usług; buduje rocznie obiekty o wysokim standardzie, stosując materiały tradycyjne w połączeniu z nowoczesnymi technologiami. Oprócz budownictwa mieszkaniowego i drogowego realizuje także kompleksowo obiekty przemysłowe, handlowe i bankowe oraz użyteczności publicznej.

 

Kim jesteśmy? (*.pdf); odnośnik w kolumnie prawej »

.02.1